x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Podnóże

Majestatyczna siedziba władców Lwiej Ziemi, z której sprawowali władzę nad całą krainą. Olbrzymia skała, kształtem przypominająca królewski tron, pełna jest jaskiń, w których można znaleźć bezpieczne schronienie. Z jej szczytu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na otaczające tereny.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.
Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

Re: Podnóże

#171

Post autor: Tib » 24 kwie 2019, 20:42

-W takim razie zróbmy tak, wstępnie niech to będą te dwie susze a potem zobaczymy jak się rozwinie sytuacja, okej? – Zapytał uśmiechając się przy tym szeroko. Dobrze, że Baq zgodziła się na Kanion, bo na ten moment, Tib nie miałby nic lepszego do zaoferowania.
Następnie Kanclerz wysłuchał hieniej opowieści, która z jednej strony była dość tragiczna, ale i na swój sposób piękna. No może jeszcze gdyby przemilczeć fakt, że z opiekunką Baq było coś nie tak, to byłby to idealna bajka dla dzieci.
-Prawdę mówiąc sam nieraz musiałem się uciekać do jedzenia robali- odparł, gdy hiena napomknęła o czystym żywym białku.
-Podczas niektórych misji musiałem pozostać w ukryciu a przecież jeść coś trzeba było, więc robaki były dla mnie najlepszą opcją, bo nie miałem zamiaru odgryzać sobie jednej z łap- zażartował.
-Proszę cię tylko, żeby to pozostało między nami, bo nie chcę by lwioziemcy myśleli, że przewodzi nimi amator owadów- dodał wesoło, po czy zwrócił się w kierunku obcego lwiątka, które właśnie postanowiło go o coś zapytać. Ale dzisiaj ruch po0d tą Lwią Skałą…
-Witaj moja droga- przywitał się posyłając małej delikatny ukłon.
- Tak się składa, że obecnie nie mamy króla, ale jego obowiązki pełnię ja oraz obecny tam lew- kończąc zdanie wskazał łbem w kierunku Athastana.
-W każdym razie, co cię do nas sprowadza?- zapytał wesoło.

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#172

Post autor: Ventruma » 24 kwie 2019, 20:57

-Chciałam dołączyć do stada.- Powiedziała dumnie.
-Odkąd skończyła 6 miesięcy szukam rodziców. Zgubiłam się jak byłam mała i do dziś nie znalazłam drogi do domu. Z dzieciństwa pamiętam tylko wygląd rodziców i że miałam siostrę. A że matka wyglądała na lwa z lwiej ziemi przyszłam tutaj. A po za tym trochę od szukania potrzebuje miejsca stałego, na odpoczynek.- Powiedziała po czym spojrzała się zapytawczo, oczekiwała odpowiedzi na przyjęcie do stada.

Venki nigdy za mało Theme ♥

Awatar użytkownika
Maru
Posty: 279
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 23 paź 2014
Waleczność: 53
Zręczność: 60
Percepcja: 42
Kontakt:

#173

Post autor: Maru » 24 kwie 2019, 21:05

Fajna była impreza, ale on przeszedł jakby obok niej. Niezbyt wyrażał jakichkolwiek emocji, a i nikt jakoś nie zainteresował się jego osobą. Obserwował uważnie nową królową. Młódka. Dużo będzie zależało od jej doradców, co może się wiązać z pewnym ryzykiem. Nie miał tutaj już nic do roboty, gdyż Tib zajął się już hieną, a nowo przybyłą zajęła się Datura, dobra dusza Lwiej Ziemi. Złoty natomiast cichaczem wymknął się z imprezy. Najbardziej go martwiło, że nie było tutaj Alex. Może to tylko niepotrzebne zaprzątanie sobie głowy, jednak nie dawało mu to spokoju. To był jeden z powodów, dla których opuścił Lwią Skałę.

/zt
Obrazek 🎶

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#174

Post autor: Ventruma » 24 kwie 2019, 21:09

Obejrzała się za Maru, bez konkretnych emocji i dalej wpatrywała się w Tib'a którego zabieganie i brak czasu zaczynało ją wnerwiać. Ventruma nie lubi być ignorowana.

Venki nigdy za mało Theme ♥

Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#175

Post autor: Tib » 24 kwie 2019, 21:15

Słysząc odpowiedź małej Tib z aprobatą pokiwał łbem. Cóż, była dość stanowcza jak na swój wiek i wiedziała, czego chce. Dlaczego jego syn nie mógł być taki sam…
-Rozumiem, ale mam nadzieję, że rozumiesz jak wiążącą decyzję jest dołączenie do stada? –rzekł a pomimo, że samo pytanie brzmiało dość poważnie, to na pysku lwa wciąż widniał przyjacielski uśmiech.
-Staniesz się jedną z nas na dobre i na złe a stado to nie tylko miejsce na odpoczynek. Jeżeli się zgodzisz to staniemy się rodziną. Patrząc po niektórych to nieco patologiczną- wtrącił żartobliwym tonem -ale dalej będziemy musieli nawzajem się o siebie troszczyć- dodał już nieco poważniej.
-Jesteś pewna, że odpowiada ci taki san rzeczy? –oczywiście Tib nie miał najmniejszego zamiaru odmawiać młodej, jednak chciał wykorzystać nadarzającą się okazję i trochę z nią pogadać.

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#176

Post autor: Ventruma » 24 kwie 2019, 21:17

-Rozumiem, ale problem jest jeden.- Zawahała się.- Będę musiała raz pójść na ziemie zło ziemców. Aby znaleźć rodziców muszę poszukać wszędzie.

Aquara
Posty: 14
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 wrz 2018
Waleczność: 60
Zręczność: 50
Percepcja: 40
Kontakt:

#177

Post autor: Aquara » 25 kwie 2019, 9:47

Lwica podchodzi do lwiej skały widząc swoją siostrę

- Ventruma?

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#178

Post autor: Ventruma » 25 kwie 2019, 9:49

-O hej!- Wstaję i podchodzi do siostry ucieszona.- Dowiedziałaś się czegoś o rodzicach? Od kogokolwiek po drodze?- Entuzjastycznie uśmiechnięta patrzyła na nią.

Venki nigdy za mało Theme ♥

Aquara
Posty: 14
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 11 wrz 2018
Waleczność: 60
Zręczność: 50
Percepcja: 40
Kontakt:

#179

Post autor: Aquara » 25 kwie 2019, 9:53

- Widziałam się po drodze z wieloma lwami, ale żaden nie kojarzy mamy ani taty...
odpowiada siostrze z smutkiem na twarzy.

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#180

Post autor: Ventruma » 25 kwie 2019, 9:56

Uśmiech powoli spadał z twarzy Ven. Patrzyła zdziwiona.
-Ale jak to nikt? Ehh.. no trudno... poszukamy kiedy indziej... teraz załatwiam nam miejsce...

Venki nigdy za mało Theme ♥

Odpowiedz

Wróć do „Lwia Skała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości