x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Podnóże

Majestatyczna siedziba władców Lwiej Ziemi, z której sprawowali władzę nad całą krainą. Olbrzymia skała, kształtem przypominająca królewski tron, pełna jest jaskiń, w których można znaleźć bezpieczne schronienie. Z jej szczytu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na otaczające tereny.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.
Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

Re: Podnóże

#211

Post autor: Tib » 29 kwie 2019, 11:23

-Ta mała twierdzi, że jakiś młodzik ma poważne kłopoty i uznałem, że skoro przysięgaliśmy bronić słabszych to wypadałoby to sprawdzić-rzekł wesoło.
-Z drugiej strony musimy być ostrożni, nie znam tej małej i równie dobrze może nas prowadzić w jakąś pułapkę więc zachowuj czujność- powiedział już nieco poważniej po czym zerknął w kierunku oddalającej się Ven.
-Dobra Than, ruszajmy- rzucił a następnie ruszył za Ven.

z/t

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#212

Post autor: Thanatos » 29 kwie 2019, 11:27

Mhmmm... - powiedział.
Ok , będę miał oczy dookoła głowy. - dodał, po czym ruszył za Tibem.

z/t

Awatar użytkownika
Shani
Posty: 161
Gatunek: Leo Panthera
Płeć: Samica
Data urodzenia: 14 sie 2016
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Szaman poziom 1
Waleczność: 40
Zręczność: 41
Percepcja: 70
Kontakt:

#213

Post autor: Shani » 29 kwie 2019, 15:50

Shani wróciła z Zafirem w pysku, widząc bawiącego się Malahira. Była nieco zmęczona. Spojrzała się na owy teren raz jeszcze że prawie nikogo tu nie zastała oprócz królowej i jej opiekunki za pewne. Mjuvi został z drugim kanclerzem. Westchnęła cicho, wtedy postawiła malca na chwilę na ziemię.
- Malahir, Zafir idziemy poszukać Sheilę bo widzę że lubi z nami bawić się w chowanego - odparła krótko, myśląc że musi za wszelką cenę córkę znalezc i Jasmine o którą tak bardzo się martwiła. Skierowała kroki biorąc poraz enty Zafira w pyszczek, a Malahirowi pozwoliłam wziąć go na plecy.
Ruszyła przodem.

zt x3 Shani z dwoma synami Zafirem i Malahirem (do legowiska).

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#214

Post autor: Ventruma » 29 kwie 2019, 22:32

Ven położyła się pod ścianą skały. Głowę miała na łapach i patrzyła smutno na ziemie. Słowa Thanatosa jej w ogóle nie pocieszyły. Dobrze wiedziała, że to wyłącznie jej wina, że coś się stało z tym chłopakiem. Chodź go nie znała miała wielką potrzebę pomocy. Miała chytry plan, ale nie mógł o nim nikt wiedzieć. Chciała tam wrócić. W żadnym wypadku nie miała zamiaru pchać się w paszczę białej lwicy. Zamierzała wyłącznie iść nad zatokę i poszukać poszlak które, by wskazywały z jakich powodów lwica zabrała chłopaka w góry. I tak by nie zauważyli, że jej nie ma. Nie jest z lwiej ziemi i nikt się nią tu nie interesuje.

Venki nigdy za mało Theme ♥

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#215

Post autor: Thanatos » 30 kwie 2019, 19:50

Than wrócił pod Lwią Skale. Chwilę się rozejrzał i zobaczył, że młoda lwica z która był przed chwilą na poszukiwaniach Tamu położyła się i wygadała na zmarnowaną. Wtedy Thanatos doszedł do wniosku, że chyba przesadził z tym co powiedział wcześniej. Postanowił , że podejdzie do lwicy.
Hej chciałem przeprosić, bo wcześniej przesadziłem z tym co powiedziałem o lwie. - popatrzył się na nią z przepraszająca miną.
Tak w ogóle się nie znamy. Jestem Thanatos. Jak się tutaj znalazłaś?

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#216

Post autor: Ventruma » 30 kwie 2019, 19:59

Lwica nawet nie podnosząc głowy przekręciła oczy na Thanatosa i powiedziała.- Nie masz za co przepraszać. I tak już za późno.. zabrała go nie wiadomo gdzie, a Tib mnie nie pociesza. To przeze mnie.- Powiedziała odwracając głowę w stronę skały, po czym powiedziała.- Jestem Ventruma. Możesz mi mówić Ven. Znalazłam się tutaj tak, jak znalazłam się w każdym miejscu w którym byłam. Przyszłam tu.- Powiedziała sarkastycznie.- Szukam moich rodziców.- Dodała.

Venki nigdy za mało Theme ♥

Awatar użytkownika
Ndogo
Posty: 88
Gatunek: wielkoszczur gambijski
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 01 kwie 2018
Waleczność: 10
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Kontakt:

#217

Post autor: Ndogo » 30 kwie 2019, 20:02

Humpf, humpf, humpf. Małe nóżki przebierały szybciutko, a szczur parł wciąż naprzód i naprzód. No rzesz ku**a mać! Zgubić po drodze doradcę! I tego nie zauważyć! Wiedział, że nie dorównuje lwom wzrostem, ALE NIE AŻ TAK! Spadł po drodze w grzbietu Narie i odłączył się od tego dziwacznego pochodu. Dodatkowo jeszcze jakiś ,,duży" zwierz przeciął mu drogę i szczur uciekając kompletnie się pogubił. Słyszał tylko z oddali ryk Narie. No pięknie. Panna królowa ma teraz inne zajęcia niż zwracać uwagę na podrzędnego szczura. Lwy wychodziły z miejsca spotkania, a Ndogo szedł pod prąd rozglądając się na boki. I wreszcie ją zobaczył. Szybko w podskokach dobiegł do Narie , zaczerpnął powietrza w małe płucka i ... jego ego eksplodowało.
- Szedłem... tu .. SAM! BO MNIE ZGUBIŁAŚ! WIELKA KRÓLOWA GUBI DORADCĘ!JAK MOGŁAŚ! No taaak przecież teraz masz już innych w okół siebie. O i twoja dawna ,,przyjaciółeczka" tez się znalazła. Dobrze już mnie tu nie ma! Wracam na farmę sadzić marchew i przerzucać antylopi gnój! Co z tego, że jestem za mały i nawet nie mam łopaty! Przynajmniej tam nie będzie księżniczek pędzących 100 kilometrów na godzinę w pościgu za koroną KTÓRE GUBIĄ SWOICH PRZYJACIÓŁ!- wykrzyczał podskakując nastroszony jak mały kauczuk. No cóż wyglądało to z grubsza...komicznie. Szczególnie, że gryzoniowi zaczynało brakować powietrza przez co obruszony zaczął strasznie sapać. Skończywszy tyradę odwrócił się i siedział tak z nosem utkwionym w suficie. Każdy kto znał Ndoga wiedział, że jest to osobnik szybko się obruszający, ale i szybko zapominający wszystkie przyjacielskie niesnaski. Oczywiści teraz to nie była niesnaska. TO POWAŻNA SPRAWA!

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#218

Post autor: Thanatos » 30 kwie 2019, 20:05

Słuchaj to nie była twoja wina. Nie mogłaś nic zrobić, nie obwiniaj się za to. - odpowiedział.
Gdy wysłuchał tego co powiedziała na koniec zapytał. - A co się z nimi stało jeśli mogę spytać.

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#219

Post autor: Ventruma » 30 kwie 2019, 20:14

-Ale ona nakazała mu mnie zabić! On nie chciał tego zrobić więc mi przekazał, abym uciekła! Gdybym tam nie przyszła nie kazała, by mu mnie atakować. Nie musiałby udawać, że mu uciekłam i by mu nic nie zrobiła!- Powiedziała wstając i podchodząc do lwa z wściekłością. Gdy zobaczyła, że przesadziła odwróciła się znów do ściany i usiadła.- Z nimi się nic nie stało ale ze mną. - Powiedziała przygnębiona.- Gdy byłam mała to rodzice byli zajęci.. nudziło mi się więc poszłam polować. Nie potrafiłam polować... Goniąc za czymś, zgubiłam się... to musiało być daleko... bo nigdy nie znalazłam drogi do domu... teraz się tak włóczę. Nie pamiętam miejsca gdzie mieszkałam, ani jakiś imion.. pamiętam za to wygląd miejsca gdzie się bawiłam, i wygląd miejsca w którym zrozumiałam, że się zgubiłam.. pamiętam też wygląd rodziców.. ojciec przypominał złoziemca, a matka lwioziemczynie. Dlatego przyszłam tutaj... I chcę tu zostać. Ale Tib jeszcze nie wyraził zgody na dołączenie do stada...- Powiedziała schylając głowę coraz bardziej w dół.- Idę się przewietrzyć..- Powiedziała po czym poszła szurając łapami o ziemie w stronę jakiegoś kamienia na sawannie.

Venki nigdy za mało Theme ♥

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#220

Post autor: Thanatos » 30 kwie 2019, 20:29

Lew chciał odpowiedzieć, ale Ven od razu odeszła. Wstał i podbiegł do niej. - Słuchaj bardzo mi przykro z tego powodu ale są pewne tereny na, które lepiej żebyś nie szła w poszukiwaniu rodziców. Może pomogę Ci ich poszukać?

Odpowiedz

Wróć do „Lwia Skała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości