x
Newsy
  • 07.04.2024
  • Nowa porcja questów czeka na śmiałków! -> Questy
  • 06.04.2024
  • Aktualizacja kwietniowa weszła w życie! Więcej szczegółów pod linkiem-> Aktualizacja kwietniowa
  • 07.03.2024
  • Wszystkie Panie zapraszamy do wzięcia udziału w Loterii z Okazji Dnia Kobiet! -> Loteria z okazji Dnia Kobiet
  • 04.02.2024
  • Postacią Miesiąca został Tauro
  • 31.01.2024
  • Dzienniki umiejętności zostały sprawdzone
Fabuła
  • Aktualności fabularne
  • > Świeża porcja nowości z Lwiej Krainy
  • Przewrót na Lwiej Ziemi
  • > Khalie przejęła władzę na Lwiej Ziemi po wypędzeniu dotychczasowych władców.
  • Gniew Przodków
  • > Po krainie przetoczyły się nieszczęścia i choroby. Mówi się, że to Przodkowie postanowili uprzykrzyć życie żyjącym, ale kto wie czy starzy szamani mają rację. Może po prostu przebywanie w niebezpiecznych terenach ma swoje konsekwencje.
  • Epidemia w dżungli
  • > Chodzą słuchy, że choroba w Dżungli przybiera na sile. Napotyka się tam wielu chorych, którzy wykazują agresję wobec nieznajomych.
  • Szkarłatne Grzywy
  • > Ragir odnowił dawne stado. Szkarłatni powrócili na zajmowane niegdyś ziemie.
Suwak
Lwia Skała
Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Skała Wolności Wschodnia Oaza Wydmy Las MB Jezioro MB Wybrzeże

Podnóże

Majestatyczna siedziba władców Lwiej Ziemi, z której sprawowali władzę nad całą krainą. Olbrzymia skała, kształtem przypominająca królewski tron, pełna jest jaskiń, w których można znaleźć bezpieczne schronienie. Z jej szczytu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na otaczające tereny.

Regulamin forum
Teren stada jest strzeżony przez członków stada i stadne NPC. W związku z tym trudno dostać się na niego niepostrzeżenie i należy odczekać 24 h po wejściu żeby opuścić teren stada.
Awatar użytkownika
Aquila
Posty: 161
Gatunek: Wojownik Wspaniały
Płeć: Samica
Data urodzenia: 12 paź 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Szaman poziom 1
Waleczność: 30
Zręczność: 36
Percepcja: 50

Re: Podnóże

#271

Post autor: Aquila » 16 maja 2019, 19:45

Czyli nowicjusz. No ok, czyli nie powinna być aż tak podejrzliwa wobec młodej lwicy.
- Zaginięcie lwa. To może być z nimi powiązane. - Pomyślała na głos.
- Jestem szamanem, Corrax Filius. Dla waszego dobra, odradzam gdziekolwiek chodzi samotnie. Okolica nie jest bezpieczna.

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#272

Post autor: Ventruma » 16 maja 2019, 19:46

-Jestem Ven.- Powiedziała. Po czym zainteresowało ją ,,Okolica Niebezpieczna''- Czemu niebezpieczna?- Zapytała z energią mając nadzieję, że to się powiąże z zaginięciem.

Venki nigdy za mało Theme ♥

Awatar użytkownika
Tib
Posty: 1323
Gatunek: lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 24 paź 2014
Specjalizacja:
wojownik 2
Wojownik 2
Niezłomność Królów
Niezłomność Królów
Druga Skóra
Druga skóra
łowca 1
Łowca 1
krokodyl
Krokodyl
tropiciel
Tropiciel
Zdrowie: 100
Waleczność: 71
Zręczność: 51
Percepcja: 35
Kontakt:

#273

Post autor: Tib » 16 maja 2019, 20:43

-Nie zmienia to jednak faktu, że mnie okłamałaś i bezsensownie naraziłaś swoje życie- odparł surowym tonem przez cały czas lustrując Ven karcącym spojrzeniem. Tib z natury wolał być wesoły i uśmiechnięty, jednak kiedy wymagała tego sytuacja potrafiła być surowy. Tak jak teraz.
-Than, mógłbyś tu proszę podejść- zawołał w kierunku gwardzisty- byłbyś tak miły i zabrał Ven w jakieś inne miejsce? Narada to nie jest dobre miejsce dla dzieci.
Zwłaszcza dla takich które mogą łatwo dać się złapać i wygadać wszystko co wiedzą- dodał w myślach, po czym westchnął cicho. Całym sercem zgadzał się z Narie ale nie sądził by Ven posłuchała się młodej księżniczki. Następnie jego spojrzenie powędrowało ku Jasirowi a następnie ku nowo przybyłej Corrax, której Tib posłał uprzejme skinienie łbem.
-A wy moi drodzy mówicie, co macie mi do przekazania- rzekł wesoło.

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#274

Post autor: Ventruma » 16 maja 2019, 20:45

-Nie! Ja chce tu zostać! Czemu mam iść! A poza tym to nie było bez sensowne!- Powiedziała wściekła. Tib ją traktował jak dziecko. Po prostu dziecko. Ona już nie była dzieckiem.

Venki nigdy za mało Theme ♥

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#275

Post autor: Thanatos » 16 maja 2019, 21:09

Od chwili przysłuchiwał się jak Ven rozmawiała z Tibem. Był zaskoczony, że młoda wykazała się taką głupotą, by pójść ponownie sama w tamte niebezpieczne rejony. Thanatos usłyszał, że Tib go woła. Od razu się podniósł, podszedł do towarzystwa i wysłuchał prośby lwa. - Jasne, już się robi.
Nagle Ven zaczęła się awanturować i zauważył, że Tib zaczyna się już trochę denerwować, dlatego popatrzył na nią i pokazał łapą w kierunku Lwiej Skały. - Ven, zapraszam. - popatrzył na nią i ruszył powoli w stronę skały.

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#276

Post autor: Ventruma » 16 maja 2019, 21:14

ehh...- Parsknęła po czym poszła za nim. Nie chciała, żeby Tib był zły, ale się z nim nie zgadzała. Taka była wściekła, że nie mogła tu wytrzymać.- Nie mogę chociaż iść nad rzekę? Proszę Than! To tereny Lwiej Ziemi! Przynajmniej nie będę się nudzić..- Powiedziała.

Venki nigdy za mało Theme ♥

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#277

Post autor: Thanatos » 16 maja 2019, 21:22

Po chwili zatrzymał się i odwrócił do niej i popatrzył z groźną miną. - Nie wzdychaj mi tutaj i się zachowuj. Co ty sobie myślisz? Na początku łamiesz słowo i idziesz szukać tego lwa, chociaż miałaś tego nie robić i naraziłaś dzięki temu swoje życie. A teraz jeszcze będziesz jeszcze dyskutować w taki sposób. Ven zastanów się co robisz.
Po chwili dodał. - Ehhhh... przestań się tym obwiniać. Tamtemu lwu nic nie będzie.

Awatar użytkownika
Ventruma
Strażniczka
Strażniczka
Posty: 609
Gatunek: Lew
Płeć: Samica
Data urodzenia: 10 kwie 2018
Specjalizacja:
wpjownik 1
Wojownik 1
Zdrowie: 100
Waleczność: 60
Zręczność: 62
Percepcja: 30
Kontakt:

#278

Post autor: Ventruma » 16 maja 2019, 21:24

-Wiem, że jak powiedziałeś, że pewnie już nie żyje nie pomyliłeś się tylko powiedziałeś dokładnie to, co chciałeś...- Powiedziała spuszczając wzrok.- Nie chciałam zawieść Tiba.. ale musiałam coś zrobić, bo nikt nic nie robił.. przepraszam..- Łezka jej poleciała, ale szybko ją wytarła tak, aby Than nie zauważył. Nie chciała źle, wręcz odwrotnie. Chciała pomóc.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2019, 21:27 przez Ventruma, łącznie zmieniany 1 raz.

Venki nigdy za mało Theme ♥

Awatar użytkownika
Aquila
Posty: 161
Gatunek: Wojownik Wspaniały
Płeć: Samica
Data urodzenia: 12 paź 2015
Specjalizacja: Medyk poziom 1
Szaman poziom 1
Waleczność: 30
Zręczność: 36
Percepcja: 50

#279

Post autor: Aquila » 16 maja 2019, 21:25

- Miło Cię poznać. A niebezpieczne, bo kręcą się tu spiskowcy.- I tu miał zacząć się jej raport. Przeszła od razu do niego bez dalszej zwłoki skoro Tib wyraził zgodę.
- Sledziłam sokoła z bagien aż do ośnieżonego szczytu na wschodzie, jest podległym złowieszczego czarnego lwa noszącego zbroję z kości. Zdał mu raport z naszego spotkania na Bagnie i nie w smak im jest że zawarliśmy pokój z Złą Ziemią, wszystko też wskazuje na to że polują na księżniczkę. Ten czarny wysłał sokoła po jakiegoś Valtana i Eltaena, niewykluczone że któregoś z nich widziałam na pobliskiej sawannie chwilę potem. Cętkowana krępa istota pokryta bliznami. - Jak mówiła, sytuacja jest poważna.

Awatar użytkownika
Thanatos
Posty: 513
Gatunek: Lew
Płeć: Samiec
Data urodzenia: 15 paź 2015
Waleczność: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 34
Kontakt:

#280

Post autor: Thanatos » 16 maja 2019, 23:07

Zobaczył, że Ven się posmuciła. - Ale ty nikogo nie zawiodłaś. I przestań myśleć, ze była to twoja wina, bo tak w cale nie było. Teraz nie możemy z tym nic zrobić.
Odczekał chwile i dodał z małym ciepłym uśmiechem. - Proszę przestań się tym obwiniać.

Odpowiedz

Wróć do „Lwia Skała”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości